Easy Life přivezou do Prahy návod na to, jak nic neřešit a být šťastný

Easy Life | Zdroj: readdork.com

Británie nám servíruje jednu skvělou kapelu za druhou a o tom, že se tam nerodí pouze hvězdy anglického rocku, přijedou tuzemské publikum přesvědčit Easy Life. Na svůj debut se sice teprve chystají, ale již nyní nosí nálepku velkého objevu na hudební scéně.

Easy Life se dali dohromady v roce 2017 a hned o rok později je podepsal label Island Records, pod kterým před nedávnem vydala album například švédská zpěvačka a skladatelka Tove Lo. Pětice pocházející z anglického Leicesteru sice na svém kontě zatím žádné album nemá, ale díky hitům Nightmares či Pockets o ní vlivná hudební média mluví pouze pozitivně a očekávají od ní velké věci. „Svým procítěným jamováním a geniálními popovými refrény udávají trendy,“ komentuje jejich hudbu magazín NME.

Čtěte také: Tove Lo využila album Sunshine Kitty jako osobní vztahovou zpoveď

Tvorbu Easy Life jde jen těžko žánrově zařadit. Každý z členů do kapely vnesl vlastní hudební vliv a společně vytváří věci, které jsou inspirované tím nejlepším z optimistického a jazzem nasáklého gospelového rapu Chance The Rappera i žánrovou neuchopitelností a drivem Glass Animals. „Chceme vzdorovat všem tlakům a nástrahám, které se na nás valí v moderní době. Easy Life pro nás představuje útěk a nekončící optimistickou cestu, po které kráčíme,“ komentuje název kapely frontman Murray Matravers.

Čtěte také: Spolupracuje s Fatboy Slimem, teď rapový uragán Ocean Wisdom míří do Roxy

Jejich jedinečnou tvorbu, prostřednictvím které hlásají, že cestou ke štěstí je nechat věci plynout a žít okamžikem, si můžete přijít poslechnout 30. března do pražského Rock Café. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource a v síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.