Ed Sheeran se vrací na scénu s novou hudbou

Ed Sheeran | Foto: Dan Curwin

Zpěvák Ed Sheeran se po roce vrátil na sociální sítě. V novoročním videu navnadil fanoušky, když naznačil, že se brzy dočkají nové muziky.

V polovině prosince 2015 autor známých skladeb jako Give Me Love, Sing nebo Photograph fanouškům oznámil, že se rozhodl pro krátký odpočinek. Chtěl se věnovat svému skutečnému životu, který v posledních pěti letech kvůli virtuální realitě na sociálních sítích zanedbával. Po úžasné, ale náročné době plné skládání a koncertů si potřeboval odpočinout a věnovat čas své rodině a kamarádům. Také potvrdil, že pracuje na novém, třetím albu.

Na internetovou scénu se vrátil o rok později bezeslovným gestem – měnil své profily na sociálních sítích na modro. To vyvolalo diskuzi ohledně následujícího alba. Charakteristickým rysem těch předchozích byly právě jejich barvy. Bude po oranžovém + a zeleném x následovat album modré?

V krátkém novoročním vzkaze se Ed Sheeran vyjádřil blíže. Novou hudbu očekávejme už tento pátek!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 270 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.