Ed Sheeran vydal po roce odmlky hned dva nové singly

Ed Sheeran | Zdroj: Warner Music

Zpěvák Ed Sheeran se po roce vrátil zpět, a to hned se dvěma singly. Skladby Shape Of You a Castle On The Hill jsou dostupné na všech digitálních platformách včetně YouTube ve formě lyrics videí.

Před rokem se Ed Sheeran stáhl do ústraní, aby znovu načerpal síly a mohl se naplno pustit do nové tvorby. Nyní však vydal hned dva plnohodnotné singly najednou, čímž nám nabídl ochutnávku z chystaného alba.

Písně se ihned dostaly do nejvyšších rotací ve všech médiích a jejich sledovanost nyní roste na kanále YouTube po milionech. Konzervativnější písničkou Castle On The Hill se vrací do rodného Framinghamu v Suffolku, kde vyrůstal. Podání skladby perfektně znázorňuje Edovu tvorbu svými citlivými a dojemnými pasážemi.

Oproti tomu je skladba Shape Of You naprosto rozdílná, jelikož je spíše ukázkou moderního popu a pojednává o obdivu ženských křivek. U jinak romanticky tvořivého Eda Sheerana se však nemůžeme divit, neboť svou rozmanitou tvorbou překvapoval už v minulosti například u písně Don’t.

Zajímavostí skladby Shape Of You je také to, že byla původně napsána pro popovou divu Rihannu, ta ji však odmítla.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)