Electronic Beats uvolní do prodeje další vstupenky

Bonobo | Zdroj: pořadatel akce

Organizátoři festivalu Electronic Beats, který zve na přední jména současné elektronické scény, vypustí v pátek 31. ledna v 8 hodin ráno do prodeje další várku vstupenek za nezměněnou cenu 380 korun.

Organizátoři festivalu Electronic Beats, který 28. března představí v Divadle Archa hvězdy Moderat, Bonobo a Diamond Version, potěší fanoušky, na které se při první várce prodeje nedostalo – lístky totiž byly vyprodány během rekordních tří hodin. Do prodeje nyní pouští limitovaný počet vstupenek, které si budete moci zakoupit v pátek 31. ledna od osmé hodiny ranní prostřednictvím www.electronicbeats.net a mobilních aplikací Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio, a to za nezměněnou cenu 380 korun.

Předprodej vstupenek plánuje i společnost T-Mobile. Počátkem února uvolní svým zákazníkům prostřednictvím portálu t-music.cz padesát vstupenek za zvýhodněnou cenu 320 Kč.

Více o festivalu si přečtěte zde.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).