Electronic stage na Colours bude letos větší a pořádně nabitá

Magic Sword | Foto: Otto Kitsinger

Na line-up Colours of Ostrava je nyní krom obrovských jmen na hlavních stagích připsáno dalších 12 světoznámých jmen elektronické hudby. 

Šestnáctý ročník Colours Of Ostrava se uskuteční od 19. do 22. července v nenahraditelném prostoru oblasti Dolních Vítkovic. V areálu se představí neuvěřitelná směsice celosvětových umělců. Patří k nim Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague. Nyní festival odtajnil další skupinu jmen, jež v tomto případě ovládne elektronické pódium.

Loni měla Electronic stage obrovský úspěch, proto jsme se rozhodli ji přesunout do šapitó s dvojnásobnou kapacitou. Samozřejmě posílíme zvuk i vizuální složku, která je vždy u těchto hudebníků důležitou součástí vystoupení,“ upřesňuje ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Můžeme se těšit na celosvětová jména jako Digitalism, Max Cooper, Extrawelt live, Machinedrum, Dusty Kid, Fakear. Již potřetí na festivalu vystoupí Christian Löffler, tentokrát se zpěvačkou Mohna. Dále na stage vystoupí The Toxic Avenger, Magic Sword, Voiski, Darkstar i Douchka.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 195 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.