Elektronický projekt Tosca přiveze svou show do pražské Lucerny

Tosca | Foto: facebook.com

V únoru 2017 se dočkáme nového alba elektronického projektu Tosca, které se bude jmenovat Going Going Going. Navíc s novinkou v rámci koncertní série Conference přijedou 13. března do pražského Lucerna Music Baru.

Součástí koncertu bude i DJ set Richarda Dorfmeistera a celou produkci budou doprovázet vizuální efekty Luzy Dreams.

Producent Richard Dorfmeister a hudebník a skladatel Rupert Huber se v něm vrací zpět ke kořenům své společné tvorby. Více než dvacet let vyjadřovali Dorfmeister a Huber skrze projekt Tosca své momentální pocity. Nyní se po deset letech dvojice vrací k jejich typicky dřívější produkci – instrumentálním skladbám s hlubokými beaty.

Z návratu k našemu původnímu soundu mám dobrý pocit,” říká Huber. „Po experimentech se strukturou písní a vokály na poslední desce Outta Here jsme hledali nějaký logický progres a zjistili jsme, že naše opravdová síla leží v kořenech Tosca. Jen jsme museli trochu aktualizovat zvuk, aby dával smysl i v roce 2017.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 304 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.