Eminem vydal album Music to Be Murdered By. Opět neohlášeně

Eminem | Zdroj: facebook.com

Legendární rapper Eminem je samé překvapení. Již podruhé vydal bez předešlého ohlášení nové album.

Hudební kariéra mu vynesla patnáct ocenění Grammy. V roce 2002 získal i cenu Akademie za nejlepší píseň – Lose Yourself, ta se objevila na neméně úspěšném celosvětovém filmovém trháku 8 Mile. Pře pár dny Eminem vydal v pořadí své jedenácté album a stejně jako u předchozího Kamikaze ani Music to Be Murdered By nebylo předem avizované.

Čtěte také: Limp Bizkit letos vystoupí v Praze

Novinku přivedl k životu skrz své zvrácené agresivní alter ego Slim Shady a s produkcí mu pomohl především jeho dlouholetý kamarád Dr.Dre, který s ním dlouhodobě spolupracuje. Na Music to Be Murdered By se nachází celkem dvacet nahrávek, na nichž hostuje například Skylar Grey nebo Ed Sheeran. Ani u jednoho z těchto interpretů se nejedná o premiérové hostování.

Eminem se opět nevyhnul ani kontroverznímu tématu, nejdiskutovanější písně z nové desky jsou především Darkness a Unaccommodating. První odkazuje na střelbu v Las Vegas z roku 2017 a hovoří ústy střelce. Ve druhém případě se rapper opírá o střelbu, která se odehrála na jednom z koncertů Ariany Grande.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 305 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.