Ewa Farna bude mít svůj vlastní dokumentární film

Ewa Farna | Zdroj: idnes.cz

Slavná česko-polská zpěvačka Ewa Farna slaví první desetiletí na hudební scéně. Při této příležitosti strávila poslední dva roky společně s kamerou. Brzy se bude její dokument s názvem Ewa Farna: Neznámá známá promítat v několika velkých městech ČR.

Kdo by neznal Ewu Farnou, která se proslavila již ve třinácti letech s peckou Měls mě vůbec rád. Během deseti let na scéně nahrála několik skvělých alb plných velmi dobrých písní, dělala porotce v talentových soutěžích a absolvovala řadu náročných vystoupení.

V novém dokumentu přiblíží i své soukromí a náročný způsob existence ve světě showbyznysu. Snímek s názvem Ewa Farna: Neznámá známá bude k vidění na následujících místech v následujících datech:

12. listopadu – Ostrava, Cinema City – 15:00
16. listopadu – Plzeň, Cinema City – 16:00
19. listopadu – Praha, Cinema City – 15:00
23. listopadu – Liberec, Cinema City – 16:00
26. listopadu – Brno, Cinema City – 15:00
28. listopadu – Olomouc, Metropol – 18:00
30. listopadu – Pardubice, Cinema City – 16:00


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...