EzyWay natáčejí nový singl s Borisem Carloffem. Ben Cristovao vypomůže

EzyWay | Zdroj: oficiální stránky EzyWay

Kapela EzyWay pokřtila své debutové album Maloobchodník teprve letos v létě, a hned dva singly zaznamenaly úspěch. Nyní pracují na nové písni, kterou si vzal na starost Boris Carloff. Jako host se představí Ben Cristovao.

EzyWay fungují teprve od podzimu 2011, ale jejich start byl více než svižný. Základ kapely tvoří zkušení hudebníci a jádro tvoří tři bratranci – Ezy, Johny a Lukáš. „Zatímco ostatní děti si hrály na maminky a na tatínky, my si hráli na kapelu,“ říkají o sobě. „Místo bicích kýble, místo kytary vařečka,“ dodávají.

Frontmanem kapely je Ezy, který je zároveň zpěvákem. Kytarista Johny byl od šestnácti let členem různých hudebních projektů a bubeník Lukáš načerpal zkušenosti i z koncertování v zahraničí. Pavel se v roli klavíristy podílel na projektech s kapelou Kryštof, Lucií Bílou a Karlem Gottem.

Kromě úspěchů z koncertů se EzyWay chlubí též dvěma singly, Vztah na splátky a Maloobchodník jsou nasazeny do rotací rádií. Kapela má před sebou jasný plán a není tajemstvím, že se chce příští rok dostat na pódia hlavních festivalů, usadit se v českém éteru a opět ukázat, že české publikum baví české kapely.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...