Fall Out Boy ohlašují nové album a přináší první song

Fall Out Boy | Zdroj: billboard.com

Fall Out Boy jsou zpět! Kapela právě ohlásila vydání nového alba a přináší i první ochutnávku nové tvorby.

Kluci z amerického Chicaga se vrací! Po dvou letech od vydání úspěšného alba American Beauty/American Psycho se Fall Out Boy hlásí zpět s novým albem.

Nová deska nesoucí název M A N I A vyjde 15. září 2017 a fanoušci si už nyní mohou poslechnout první vydanou skladbu pojmenovanou Young and Menace.

“V té skladbě se zpívá ‘snažit se poslat světu zprávu, byl jsem mladý a hrozivý’, což mi připomnělo, jak jsem vyrůstal na předměstí Chicaga. Vypadal jsem a cítil jsem se jako nikdo jiný tam. Cítil jsem se jako outsider ve vlastním městě. Bylo to až když jsem objevil punk rock a celou tu komunitu, kdy jsem pochopil, že je pro mě v tomhle světě místo – spolu s ostatními, kteří nikam nezapadli. Je těžké racionalizovat hněv, je těžké vyčíslit úzkost… Tenhle song nedělá ani jedno. Pouze přijímá vlnu těchto emocí,” okomentoval novou píseň basák a textař Pete Wentz.

Nutno říci, že nový song zní velice podivně. Ač Wentz stále mluví o svém vztahu s punk-rockovou komunitou, zvuk nového songu se jen velice stěží dá nazývat rockem. Místo refrénu se dočkáme jakýchsi podivných syntetických zvuků a celý song spíše připomíná nějaký remix. Doufáme, že zbytek alba přinese alespoň o trochu více rockových prvků. Co říkáte na nový zvuk Fall Out Boy vy?


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...