Fanoušci Imodium si přijdou na své. Kapela chystá nové CD a DVD

Imodium | Zdroj: facebook.com

Po čtvrt roce, na den přesně od série G2 Acoustic Stage v pražském Retro Music Hall, se fanoušci dočkají jeho zpracování na CD a DVD. Společně oba kusy vyjdou již během druhého zářijového týdne.

Koncert byl natočený v rámci koncertní série G2 Acoustic Stage v pražském Retro Music Hall. I když mají Imodium za svou kariéru odehráno dosti akustických koncertů, tak tento byl přece jen v něčem speciální. Celé to vysvětluje frontman této rockové čtveřice: “Málokdy jsme akustické koncerty hráli v tak rozšířené sestavě. Kapela se na vystoupení v rámci G2 Acoustic Stage více než zdvojnásobila, což obnáší mimo jiné více práce na aranžích. Stejně tak bylo třeba řešit vizuální stránku koncertu, to všechno najednou bylo před námi a myslím, že jsme obstáli.”

Kapela na CD+DVD G2 Acoustic Stage zařadila hned šestnáct skladeb a nechybí mezi nimi ani takové hity jako úspěšný singl Valerie. Nebude chybět ani vsuvka s backstageovým bonusem v prvotřídní kvalitě. “Fanoušci dostanou opravdu dobrý akustický koncert s dobrým zvukem i obrazem. Ti, co se zúčastnili, mají památku, ti, co nebyli, budou snad přeneseni do Retro Music Hall na koncert Imodia,” dodává Thom.

Na vydání tohoto živáku naváží kluci jejich podzimním turné, které nese název Autentik Tour 2015. Tu dále komentuje jeden ze členů kapely: “Vybrali jsme města, která chceme navštívit, ovšem místa, kde zahrajeme, necháváme vybrat samotné fanoušky. Někde to bude akusticky, někde elektricky, jisté je, že to bude takové “veřejné bytové turné”. Bude to velmi kontaktní a autentické. Chceme si s lidmi povídat, pít, pokuřovat a taky zahrát a diskutovat, smát se i lamentovat.”

CD+DVD G2 Acoustic Stage vyjde 11. září.

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.