Festival Aerodrome ohlásil další velké lákadlo, přijede Lana Del Rey

Lana Del Rey | Zdroj: facebook.com

Pro letošní rok Lana Del Rey zatím potvrdila pouze dvě festivalová vystoupení – na maďarském Szigetu a na Aerodrome Festivalu, kde bude kralovat pátečnímu večeru 29. června.

Bezmála padesátkrát byla nominována na nejprestiženější hudební ocenění, z čehož šestnáct nominací proměnila ve vítězství. Její skladby jako Summertime Sadness, Born To Die, Video Games nebo Young & Beautiful, ovládají rozhlasový éter i televizní reklamy. Její videoklipy na YouTube vykazují celkově 2 miliardy zhlédnutí, vyprodává největší koncertní haly a dominuje nejvyhlášenějším hudebním festivalům.

Čeští fanoušci měli Lanu Del Rey možnost vidět naživo zatím jen jednou. Na jaře roku 2013 byla hostem Electronic Beats, které se odehrály v komorním prostředí Divadla Archy a vstupenky byly vyprodány během tří hodin.

Čtěte také: Lana Del Rey touží po životě a neztrácí na síle

Aerodrome Festival se uskuteční na letišti v Panenském Týnci ve dnech od 28. do 30.června a nabídne celkem 32 zahraničních umělců – od největších světových hvězd po nejvýraznější objevy posledních let.

Vedle Lany Del Rey na další ročník festivalu dorazí další natolik zvučná jména, jakými jsou Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Portugal.The Man, Chvrches a mnoho dalších.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 355 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.