Festival Colours of Ostrava spustil první vlnu předprodeje vstupenek pro příští ročník

Colours of Ostrava 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Festival Colours of Ostrava letos proběhl od 19. do 22. července 2017 již pošestnácté a program nabídl více než 350 koncertů, divadel, diskusí, filmů i workshopů na 21 scénách. Hlavními hvězdami byla taková jména jako Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP a spousta dalších.

„V současné chvíli usilovně pracujeme na tom, abychom příští rok nabídli minimálně tak kvalitní a zajímavý program, jako letos. Ať už jde o světově známé hvězdy nebo naopak o kapely, které se pro naše návštěvníky stanou velkými objevy. Zároveň již nebudeme navyšovat počet diváků v areálu, s tím, že plánujeme nadále zlepšovat servis a zázemí pro ně, včetně technického vybavení všech scén,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Příští ročník proběhne od 18. do 21. července 2018 opět v industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Limitovaný počet, tedy 9 000 čtyřdenních vstupenek, je od dnešních 12 hodin k dostání na oficiálním webu festivalu za 1 990 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 358 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.