Festival Rockový Slunovrat se odkládá na rok 2021

Monkey Business - Ostrava, 2020 | Foto: Jiří Staněk, MonsterMusic

Areál řevnického amfiteátru bude ve dnech 5. a 6. června 2020 prázdný. Vzhledem k aktuální situaci kolem koronavirové pandemie a s tím souvisejícími vládními nařízeními a dalšími bezpečnostními opatřeními se pořadatelé rozhodli odložit chystaný 14. ročník hudebního festivalu na rok 2021.

„V době, kdy nevíme, co bude zítra, natož za dva měsíce, si nemůžeme dovolit chystat akci, u které je vysoká pravděpodobnost, že se nakonec vůbec neuskuteční,“ říká hlavní organizátor Adam Langr a dodává: „Moc děkujeme všem fanouškům a lidem, kterým se náš festival líbí a vyjádří podporu třeba tím, že si již zakoupenou vstupenku ponechají na příští rok.“

Čtěte také: Rockový Slunovrat 2020 nabídne velšské Skindred, Davida Kollera nebo United Flavour

Pořadatelé rovněž usilují o zachování doposud zveřejněného programu, a tak se Rockový Slunovrat v příštím roce vrátí s plnou parádou. Mezi vystupujícími by tak měli být Skindred, Mydy, Monkey Business, David Koller, United Flavour, John Wolfhooker a spousta dalších.

Doposud zakoupené vstupenky tedy zůstávají v platnosti i pro rok 2021. Vstupenky, které byly zakoupeny v rámci kamenného prodeje, je v ale případě nutnosti možné refundovat.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.