Fru Fru slaví 15 let existence. Chystají nejedno překvapení

Fru Fru | Zdroj: facebook.com

Kapela oslaví 15 let existence a pro svůj mejdan si vybrala Palác Akropolis. Přijde i spousta zajímavých hudebních a hereckých hvězd, které jim koncem října popřejí a zazpívají.

Popřát jim v rámci oslav přijedou pěvecké hvězdy jako Lenka Dusilová či František Kučera. Z herců vystoupí například Pavel Liška, Lukáš Pavlásek a Jiří Vyorálek. Fru Fru si v rámci oslav přichystali překvapení v podobě specifické rockové opery FREAK SHOWJedná se o spojení bizzarně-varietní show s originální hudbou této hudební skupiny. Spojí v ní videoprojekci a živé vstupy známých umělců. Rozhodně půjde o skvělou podívanou. Součastně s tímto projektem bude v premiéře promítnut zbrusu nový videoklip kapely. Celá show, která se uskuteční 30. října, bude zaznamenána na DVD.

Hudební skupina Fru Fru je nezaměnitelná hudební formace, která je od roku 2000 stálým pojmem na české hudební scéně. Fru Fru se prezentují ojedinělým hudebním projevem, který v sobě kombinuje prvky popu, rocku, funku, jazzu a to vše ochucené kabaretní atmosféru s dekadentně teatrálními prvky. A aby toho nebylo málo, Fru Fru nabízí velmi výrazné nevšední texty v autorském rukopisu Václava Bartoše, který si vydobil své renomé působením ve skupině Pavla Fajta Pluto. Jeho texty Vás nejenom rozesmějí, ale zároveň i donutí přemýšlet nad jejich obsahem. Vždy, když si budete myslet, že jste přišli na to jak to autor textu myslí, jste rychle vyvedeni z omylu.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.