Galavečer připomene legendárního Michala Tučného

Michal Tučný | Foto: ceskatelevize.cz

Letos by country hvězda Michal Tučný oslavila své 70. narozeniny. Jeho rodina se proto rozhodla uspořádat vzpomínkovou akci, na kterou jen tak někdo nezapomene. Příznivci, přátelé i české hvězdy se sejdou v pražské Lucerně.

Od sedmi hodin odstartuje Aleš Háma příjemný večer plný nestárnoucích hitů českého krále country. Za doprovodu kapely Blue Ground si písně zazpívají přední české hvězdy. Nebude chybět například Šest bílých koní v podání Františka SegradaBáječná ženská s Tomášem Klusem a ani klasika Waterloo, kterou si spolu s Tučňáky střihne samotný textař Honza Vyčítal.

S dalšími skladbami vystoupí i Věra Martinová, Leona Černá, Tomáš Trapl, Václav Bláha z Divokýho Billa, Tomáš Hrbáček a spousta dalších. A nebude se jednat jen o sólová vystoupení. Jako překvapení dojde k poněkud neobyčejným pěveckým spojením.

Vstupenky na koncert 4. dubna ve Velkém sále Lucerny jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.