George Ezra na podzim znovu potěší české publikum

George Ezra - Colours of Ostrava 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Kdo ho neviděl na otvíracím dnu Colours of Ostrava, smutnit nemusí! George Ezra, miláček davů s hlasem jako zvon, se vrací s novým albem Staying at Tamara’s!

Český hudební podzim se již začíná rýsovat do pěkné parády. Nově bylo oznámeno, že na konci října k nám zamíří pětadvacetiletý Brit George Ezra. Před čtyřmi lety si získal fanoušky po celém světě svými chytlavými folk-rockovými tracky jako BudapestListen To The Man nebo Blame it on Me z debutového alba Wanted On Voyage, ke kterému se do diskografie letos v dubnu připojilo i další Staying at Tamara’s. Včera, 18. července 2018, již nějaké hitovky z nového alba zahrál na největším českém festivalu Colours of Ostrava, ale k našemu štěstí mu to nestačilo a na podzim je tu jako na koni zpět.

Fotoreport: Colours of Ostrava – George Ezra, Jeremy Loops a další, 18.7.2018

Doopravdy je na co se těšit. Obě dvě Ezrova alba se vyšplhala na vrchol britského žebříčku a zpěvák svým neuvěřitelně hlubokým hlasem uchvátí naživo úplně stejně, jako to dokáže na nahrávce ze studia. Vstupenky na jeho koncert, jenž proběhne 22. října 2018 v pražském Foru Karlín, budou k dostání od pondělí 23. července 2018 na stránkách GoOut.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 310 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.