God Is An Astronaut vydali nové album Epitaph

God Is An Astronaut | Zdroj: Rock for People

Irská trojice God Is An Astronaut je jedna z hlavních tahounů post-rockového žánru. Letos se vrací na scénu se svou už osmou studiovkou, která zazní za pár dní v Praze.

Post-rocková senzace započala svou hudební cestu v roce 2002 a od té doby se drží svého unikátního zvuku. Ke své bohaté tvorbě nyní přidala osmé album. Jak kapela avizovala, nová deska nese na rozdíl od předešlých rozmanitější a depresivnější nádech. Tato změna stylu nastala kvůli životním tragédiím v rodině kapely a i proto nese název Epitaph.

God Is An Astrounat jsou výjimeční nejen svou tvorbou ve studiu, ale hlavně taky tím, jak atmosfericky zní naživo. Reputace jejich live shows je předchází také proto, že instrumentální složku doprovází bohaté vizuály, které vytváří jedinečnou atmosféru, jakou umí vytvořit jen post-rockové koncerty.

Novou desku uslyšíme v Praze naživo jen pár dní po jejím vydání. Velkolepá show se odehraje v klubu MeetFactory 2. května. Lístky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 213 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz