Green Day jdou v nejnovějším videu zpátky do minulosti

Green Day | Zdroj: Greendayauthority.com

Green Day, skupina, která je v dnešní době už stále hrající legendou, se po delší odmlce zase hlásí o slovo. Tentokrát přichází s novým videoklipem. Ten byl natočen k písni z jejich nejnovějšího alba Revolution Radio.

V lednu v České republice Green Day odehráli po necelých sedmi letech jeden ze svých koncertů k nejnovější desce Revolution Radio. Ta vyšla minulý rok na podzim a k několika písním vyšlo už i pár videoklipů. Nyní přišla řada na stejnojmennou nahrávku Revolution Radio, kde můžeme na záběrech pozorovat kapelu ve své aktuální naprosto výborné formě a zároveň krátké prostřihy z archivu, jenž pochází z jejich naprostých začátků, kdy ani oni sami netušili, že jednou budou špičkou moderního punkrocku!


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 312 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.