Green Day odhalili tracklist k očekávanému albu Father Of All Motherfuckers

Green Day | Zdroj: facebook.com

Green Day se hlásí o slovo. Nedávno zveřejnili tracklist k očekávané novince, a to rovnou skrz jednoho ze svých fanoušků.

Je to už více než tři roky od posledního vydaného alba Revolution Radio. Aktuálně jsou Green Day opět v plné síle a už 7. února vydají novou studiovku. V pořadí třináctá řadovka ponese název Father Of All Motherfuckers.

Čtěte také: Rock for People zná první headlinery. Přijedou Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer

Na webové stránce GreenDayFans.com obal desky odhalil jeden z kalifornských fanoušků, který ji obdržel do své poštovní schránky. Nenechte se ale zmást, balíček neobsahoval samotný vinyl, a tak nové nahrávky ještě nikdo neslyšel. Je však znám alespoň kompletní tracklist alba.

Samotní Green Day odhalili, že se na skladbě Oh Yeah! objeví i Joan Jett. Father Of All.. a Fire, Ready, Aim jsou již dávno známé. Jde o poměrně rozjetý rock’n’roll s jasným rukopisem Billie Joe Armstronga ať už po textové či hudební stránce.

Green Day se představí 19. června 2020 na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové. Vstupenky celodenní i jednodenní jsou k mání na oficiálních stránkách festivalu.

Tracklist Father Of All Motherfuckers
1. Father Of All…
2. Fire, Ready, Aim
3. Oh Yeah!
4. Meet Me On The Roof
5. I Was A Teenage Teenager
6. Stab You In The Heart
7. Sugar Youth
8. Junkies On A High
9. Take The Mony And Crawl
10. Graffitia


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 313 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.