Green Day si berou dovolenou

Green Day | Zdroj: facebook.com/GreenDay

Američtí punkrockeři Green Day si dávají pauzu. Oznámil to frontman, zpěvák a kytarista kapely Billie Joe Armstrong v rozhovoru pro stanici BBC Radio 2.

,,Moc jsme toho nedělali. Víte, je prostě fajn dělat jiné věci, ale až budeme připravení dělat opět Green Day, budeme mít nabité baterky.‘‘

Poslední dobou jsou Green Day obecně vnímáni poměrně negativně. Rozhodně tomu tak je ze strany fanoušků, kteří mají v oblibě desky American Idiot a starší. Naproti tomu studiovky z poslední doby, jako třeba 21st Century Breakdown nebo trilogie ¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tré! z minulého roku, jsou vnímány pozitivně především u popověji laděných posluchačů. Na jak dlouho se tedy Green Day stáhnou? A přijdou s nějakou změnou?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.