Green Day vydali remasterovanou verzi alba Insomniac, a to včetně záznamu z Prahy

Green Day | Zdroj: facebook.com

Kolem kapely Green Day se toho v poslední době moc nedělo. Nejnovější album Father of All Motherfuckers vydali před rokem. Poslední dobou se věnovali spíš svému vedlejšímu projektu The Network, se kterým vydali album Money Money 2020 Pt II. We Told Ya So!, ale s o to lepší zprávou přichází právě teď.

Album Insomniac bylo v pořadí čtvrtou řadovkou Green Day a minulý rok oslavilo už 25 let od vydání. Nyní kapela vydala úspěšnou desku v remasterované verzi. První část obsahuje původní playlist a v druhé části fanoušky potěší živý záznam koncertu.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Pale Waves, Slowthai a další alba, která vznikla v lockdownu

Aby toho nebylo málo, tak se jedná o koncert z roku 1996, který se odehrál v pražské Malé sportovní hale. Koncert byl součástí celosvětového turné ke zmíněnému albu. Novinku najdete na streamovacích platformách.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.