Hardcore-rap v podání Ho99o9 znovu zaútočí na Česko

Ho99o9 | Zdroj: fkpscorpio.se

Hip hop mísící trash punk, core i hardcore punk se zvláštní příměsí temnoty. To je americké duo Ho99o9, které se po vystoupení na festivalu Rock for People v roce 2018 v únoru vrací do Prahy. Notnou dávku tvrdého rapu obohacenou o nekorektní texty si fanoušci mohou přijít poslechnout 22. února do pražského Rock Café.

Ho99o9 působí na hudební scéně teprve od roku 2012, ale velmi rychle se stali uznávanými umělci, kteří byli v roce 2014 zařazeni časopisem Rolling Stone mezi desítku kapel, které stojí za to poznat. Magazín Loud and Quiet zase popsal jejich hudbu jako střet anarchického punku a industriálního death rapu.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Mayhem od (sebe)vražedných počátků až po nové album. Nejšílenější příběh hudební historie

Kdo nestihl vystoupení Ho99o9 na Rock for People, bude dost možná zaskočen vizuálním zpracováním show, které spolu s texty o drogách, sexu i nekrofilii balancuje mezi přijatelností a naprostým zatracením. V roli supportu se návštěvníci mohou těšit na oblíbenou českou kapelu FVTVRE, která temnotou skvěle zapadá do konceptu celého večera.

Vstupenky na temný večírek plný kontroverze, který se uskuteční 22. únoraRock Café, seženete v prodejní sítí GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 106 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.