Headlinerem Aerodrome 2017 budou Linkin Park

Linkin Park | Zdroj: Warner Music

Přesně jak se předpovídalo, tak se i stalo. Nedávno ohlášený Aerodrome 2017 konečně vytasil svého headlinera a není jím nikdo jiný, než světově proslulá nu-metalová šestice Linkin Park!

Jsou tomu sotva dva dny, kdy se na oficiální facebookové stránce festivalu Aerodrome objevila zpráva o jeho datu konání a už tu máme ohlášení headlinera. Tím se, přesně jak tipovala většina fanoušků v diskusích, stali kalifornští Linkin Park. Ti to oznámili i na své vlastní stránce.

Kapela se v České republice objevila naposledy před devíti lety, od té doby však tuzemští fanoušci měli se slavnou bandou smůlu. V rámci jednodenního festivalu Aerodrome však na letňanském letišti zahrají už 11. června 2017, spolu s nimi by se pak mělo dostavit ještě několik kapel, ty ovšem zatím pořadatelé tají.

Vstupenky se začnou v síti TicketPortal prodávat již tento pátek od 10:00 za zatím nespecifikovanou cenu.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.