Hentai Corporation a psychedelická jízda mezibuněčným prostorem

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Po zimní pauze a nečekaném odchodu klávesisty se Hentai Corporation dali do kupy a vystrčili růžky. Nejdříve začali zlehka novým klipem a poté plynule navázali jarní tour.

I přes neblahé výhledy, které se ještě před několika měsíci před chlapci z Hentai Corporation rýsovaly, vše se s rychlostí blesku vrací do zajetých kolejí. A že to není jen chlácholivá zpráva pro fanoušky dokazuje nový klip k songu Tardigrade Hunt, který kapela týden zpátky vydala.

Živé session ze studia zachycuje bujení nového života v přímém přenosu. Klávesista Adoš se své role ujal hbitě a s grácií Corporation sobě vlastní a už se dle jeho slov těší na nadcházející koncerty. Zpěvák Ráďa komentuje výsledný produkt takto: „Píseň je o psychedelické jízdě mezibuněčným prostorem, kde se odehrává na mikroskopické úrovni naše bytí. Nic nestaví bradavky něžněji, než představa osedlané tardigrádymolekulou kokainu.“

Aby dobrých zpráv po smršti těch horších nebylo málo, chystá se vyjma již započaté koncertní šňůry, také vypuštění ještě dalšího klipu, konkrétně k písni Paralyzed. Stane se tak za několik dní.

Soutěž: Vyhraj vstupenky na turné Hentai Corporation do Brna


Napište komentář