Hentai Corporation stvořili své doposud největší monstrum, nové album

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

A je to venku! Česká kapela Hentai Corporation konečně vydala své první album a při té příležitosti zve na jeho křest.

Jen těžko vás nezastihl klip k písni Equilibristic Brides, kde předvedli Hentai Corporation svou lásku ke zvířatům, zejména pak k bobrům. Že nemohlo být nic šílenějšího? Když k tomu přidáte ještě několik dalších podobně zběsilých songů, pak mluvíme o nové desce téhle hardcorové partičky, na kterou čekali fanoušci celých osm let. A jaký má název? Zkuste si pětkrát dokola zopakovat jméno bobří písně, až pak teprve možná vyslovíte název alba na jeden nádech. The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage, tak zní celé jméno debutové placky.

Hentai Corporation to berou vážně, takže je jasné, že novinka musí být pokřtěna jak se patří. Křest alba proběhne večer před asi nejmilejším dnem v roce, 23. prosince v pražském Paláci Akropolis. Jestli se potřebujete odreagovat od vánočního shonu, SMS lístek na koncert stojí 120 korun, na místě pak 150 korun. Jako hosté vystoupí hardcoroví The Truth Is Out There. Hnusné a veselé tak máte zaručeno.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.