Holy Fuck přivezou do Prahy nové album a elektroniku ze seriálu Breaking Bad

Holy Fuck | Zdroj: NME.com

Kanadský kvartet Holy Fuck působí na hudební scéně již šestnáct let a své jedinečné hravé melodie, které se objevily například v seriálu Breaking Bad nebo Mr. Robot, přiveze v květnu spolu s novým albem Deleter do Prahy. Elektronický večírek plný kosmického synthu vypukne 17. května ve Futurum Music Baru.

Holy Fuck mají na svém kontě pět studiových alb, přičemž to poslední s názvem Deleter vydali teprve v lednu tohoto roku. Klávesista Brian Borcherdt přiblížil, že deska je hlavně o lidské energii a přehlížených háčcích každodenního života: „Roboti jsou chytřejší než kdy předtím a díky algoritmům ví stále více a více, co se nám líbí,” a kapela ho doplnila: „Musíme si připomenout, že je tu hudba, která může zmizet a že hudba je důležitější než kdy jindy.

Čtěte také: Legenda elektroniky a dream popu Caribou míří do Prahy

Kanadská čtveřice si libuje ve výlučnosti na hudební scéně a mainstream si jich povšiml až právě díky muzice k seriálům Breaking Bad a Mr. Robot. Brian o Holy Fuck říká, že jejich melodie jsou jako hra, jako hodně dobrá šachová partie. „V té hře objevujeme tvůrčí jiskření, euforii a katarzi. Hraní naživo je jako levitace. Tehdy si uvědomíte, že se něco děje. A je jen na vás, jestli se k nám přidáte.“ dodává.

Vstupenky na večer plný kanadského elektra, který se uskuteční 17. května v pražském Futurum Music Baru, si můžete pořídit v prodejních sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.