IAMX vystoupí opět v Praze. Tentokrát v Kině Lucerna a akusticky

IAMX - Fléda 2019 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Nezaměnitelný IAMX se vrací do Prahy. Tentokrát ze sebe vydá to nejlepší v pražském Kině Lucerna, a to rovnou v akustickém podání, což bude především díky jeho jinak elektronické hudbě jistě nezapomenutelné.

Rozjařené elektronické beaty charismatický IAMX vymění za akustiku. Ta doprovází i plánované album Echo Echo. Vlastním jménem Chris Corner představí v Praze své starší hity, ale v poněkud odlehčenější podobě. Na albu Echo Echo spolupracoval s trojnásobným držitelem ocenění Grammy Davidem Bottrillem (Tool, Peter Gabriel, MUSE). Cílem pro ně bylo vytvořit z již známého materiálu daleko intimnější, procítěnější a přesto silnou kolekci toho nejlepšího, co jsme zatím od IAMX mohli slyšet.

Fotoreport: IAMX, 9. 2. 2019, Fléda, Brno

„Nápad na akustické album jsem v sobě měl už opravdu dlouho,“ zamýšlí se. „Když píšu nové skladby, začínám s pouhou melodií, kytarou nebo pianem a až později z nich tvořím monstra, která mí fanoušci znají z nahrávek.“

V Praze se IAMX představí 27. dubna v Kině Lucerna. Vstupenky jsou k mání u pořádající agentury Fource, ale i u prodejců GoOut nebo Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.