Indie-punkové trio The Deadnotes zavítá do pražského Rock Café

The Deadnotes | Foto: Ilkay Karakurt

Německá indie-punková skupina The Deadnotes se po loňském úspěšném koncertu v rámci festivalu United Islands vrací do Prahy, kde představí čerstvou desku Courage.

The Deadnotes z Freiburgu jsou jedním z nejvýraznějších elementů německé pop a emo-punkové scény. Působí již od roku 2011, kdy uskupení vzniklo pod vedením teprve čtrnáctiletého Dariuse Lohmüllera (kytarista) a Jakoba Walheima (basista), kteří poté přizvali Yannice Arrense na místo bubeníka. Už po třech letech vyrazila trojice se svým debutovým EP Smiling Faces na celoevropské turné a později zahrála například i v Rusku či na Ukrajině. Následovalo druhé debutové album s názvem I’ll Kiss All Fears Out of Your Face v roce 2016, se kterým kluci poprvé navštívili Prahu.

Čtěte také: Anarchie v Rock Café: Ho99o9 přivezli paniku, kontroverzi a propracovaný rap-punk

Nyní zavítají podruhé do České republiky se zbrusu novou deskou Courage, která vyšla 14. února tohoto roku. Součástí je celkem deset skladeb včetně dříve vydaných singlů Never Perfect či dynamického Makeup, ke kterým kapela vydala taktéž videoklipy. Jako support se představí domácí indie-rockové kapely – Black Holes a Wreckberries.

Vstupenky na koncert plný silných melodií a upřímných textů, který se uskuteční 11. března Rock Café, si můžete pořídit v prodejní síti GoOut.


Napište komentář