Italští Måneskin zavítají v únoru do Prahy

Måneskin - Rock for People Hope, 2021 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznámili Måneskin turné LOUD KIDS ON TOUR. V rámci šestnácti evropských zastávek nevynechají ani Prahu.

České publikum mělo možnost spatřit Måneskin poprvé naživo na festivalu Rock for People Hope 2021, který jako jeden z mála letos přivezl zahraniční kapely. Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrátili Måneskin rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět. Aktuálně platí za jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Nejočekávanější desky podzimu? Dočkáme se novinek od umělců jako ABBA, Ed Sheeran nebo Lil Nas X

Během turné LOUD KIDS ON TOUR 2022 navštíví Måneskin v rámci šestnácti zastávek ta nejdůležitější evropská města jako jsou Londýn, Paříž, Vídeň nebo Berlín. Pražský koncert se uskuteční v Malé sportovní hale 28. února 2022 a prodej vstupenek bude zahájen již ve čtvrtek 30. září ve 12:00 v síti GoOut. První limitovaná edice 1 000 vstupenek za cenu 1 190 Kč, poté za 1 390 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.