Jak zní Anna K akusticky? Zjistíte v novém klipu

Anna K | Zdroj: www.anna-k.cz

Nejen v novém klipu, ale především na živém CD a DVD budou mít posluchači možnost vychutnat technikou a efekty nedotčený hlas Anny K. Zpěvačka tak vyšla vstříc prosbám svých fanoušků.

Skladba Šestý smysl, která dostala vizuální podobu, byla oficiálně zveřejněna v předvečer zahájení jarního pokračování akustického turné. To odstartovalo v Třebíči a skončí 4. června v Náchodě. Klip propaguje aktuální živé CD a DVD Anny K nazvané ANNA K POPRVÉ AKUSTICKY. Již od zítřejšího dne bude v prodeji.

Tento záznam nám umožní nahlédnout do jednoho ze dvou vyprodaných večerů v divadle Hybernia, které proběhly za účasti kamer. „Moji fanoušci vědí, jak zníme naživo. Ale tohle je nyní skvělá příležitost, jak představit naši koncertní energii lidem, kteří nás nikdy neslyšeli a neviděli hrát. Naše písničky rozhodně stojí za to slyšet naživo a v téhle akustické podobě mě osobně baví snad úplně nejvíc,“ popisuje Anna K.

Komu však nestačí slyšet držitelku titulu Zpěvačka roku hudební ankety Žebřík pouze ze záznamu, má šanci si ji poslechnout živě v první polovině dubna, a to v Českých Budějovicích, Pardubicích nebo v Olomouci.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.