Jessie J vystoupí poprvé v Česku, letos zavítá na Colours of Ostrava

Jessie J | Zdroj: Arts Marketing

Colours of Ostrava oznamuje další koncertní premiéru. Vůbec poprvé do Česka zavítá Jessie J!

„Jessie J vládne impozantním hlasem a její vystoupení jsou pověstná fantastickou koncertní show. Dokáže strhnout i ty největší davy, jako třeba v Glastonbury,“ zdůrazňuje ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Jessie J je doma v popu, soulu, R&B, eletropopu a hip hopu, ale při závěrečném olympijském ceremoniálu si v Londýně s kapelou Queen po rockersku klidně zazpívala We Will Rock You. Jak nejlépe na to, radila dvakrát v roli porotkyně v britské pěvecké soutěži The Voice UK. Pomáhala psát i skladby pro Alicia Keys, Miley Cyrus nebo Chrise Browna. A když do skladby Bang Bang přizvala Arianu Grande s Nicki Minaj, stal se z ní celoplanetární hit.

Čtěte také: Colours of Ostrava láká na Kaleo a Future Islands

Na Colours of Ostrava přiveze Jessie J nové, dlouho očekávané čtvrté album R.O.S.E.

Festival proběhne od 18. do 21. července v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Mezi dříve potvrzenými jmény jsou London Grammar, George Ezra, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Aurora a spousta dalších. Čtyřdenní vstupenky jsou k dostání v e-shopu na webových stránkách festivalu a v síti TicketPro.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 335 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.