Jindra Polák z kapely Jelen a Debbi spojili síly ve společném duetu Mars a Venuše

Jindra Polák a Debbi | Zdroj: Universal Music

Po úspěšném premiérovém duetu s Janou Kirschner přichází kapela Jelen s dalším duetem, v němž své síly tentokrát spojila s vynikající Debbi. Zpěvačka se v něm po dlouhé době vrací k češtině.

Poslední měsíc loňského roku společně absolvovali vánoční turné, které zakončili v beznadějně vyprodaném pražském Foru Karlín. Během času stráveného na společných zkouškách tak vznikal tento singl, jenž je inspirován odvěkým příběhem vztahu muže a ženy. Nyní k němu představují videoklip.

„Ještě před turné jsme při jamování ve společnosti Debbi často hráli a zpívali. Při tom vznikla právě tato píseň, kterou jsme zařadili do našeho vánočního setlistu a u diváků měla úspěch. Na základě toho jsme ji nahráli i ve studiu,“ přibližuje frontman kapely Jelen, Jindra Polák.

„Pro mě byl svátek zazpívat si s Jeleny, a ještě k tomu česky. Jsou to pro mě mimořádné zážitky,“ komentuje Debbi, která za své loňské studiové album Break získala prestižní hudební ocenění Anděl.

Režie videoklipu se ujal František Effenberger Zouzal, který dodává: „Pracoval jsem s Jeleny na jednom z jejich prvních videoklipů. K písni Magdaléna. Bylo to před třemi lety. Na samém začátku jejich kariéry. Nikdy by mě nenapadlo, že na YouTube dosáhne 10 milionů přehrání. Dnes už vím, že duet s Debbi může mít klidně stejný potenciál.“ 

Skupina má již plný koncertní kalendář na letošní rok a zároveň začíná pracovat na novém studiovém albu.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 141 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.