John Wolfhooker lákají na česko-slovenský hardcorový večer v Paláci Akropolis

John Wolfhooker, Rock for People 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Česko-slovenská kapela John Wolfhooker vydala na konci roku 2019 nové album s názvem 313, v rámci kterého vyráží na turné po Česku a několik zastávek odehraje také v sousedním Německu. Na hardcorovém večírku, který vypukne již 21. února v Praze, je pak doprovodí slovenští From Our Hands a mladí Glad For Today.

John Wolfhooker, jedno z nejopěvovanějších jmen na české klubové scéně, vstoupilo do roku 2020 s novou deskou. 313 je podle názoru mnoha posluchačů doposud nejpovedenějším počinem této nadějné čtveřice a kde jinde zahájit turné, než v Praze, kde mají Wolfhookeři pravděpodobně největší fanouškovskou základnu. Příchozí si jako první užijí, dle vyjádření kapely, zbrusu nový nabušený set, který bude obsahovat jak skladby z nové desky, tak oblíbené songy z předchozích alb.

Čtěte také: Rock for People 2020 rozšiřuje line-up. Přijedou The 1975, Neck Deep nebo Horkýže Slíže

Vedle Wolfhookerů se pak návštěvníci mohou těšit také na kapelu From Our Hands, která má na svém kontě již mnoho odehraných koncertů u nás, a vždy dokazuje, že kvalita se rodí i na Slovensku. Posledním vystupujícím pak budou Glad For Today, kteří se na stagei ukáží úplně poprvé v nové sestavě. Na konci roku 2019 skupinu opustil screamer Tomáš Volár a je ve hvězdách, jak si kluci bez tohoto důležitého článku povedou.

Čtěte také: Glad for Today slaví úspěch z Planetrox a koncertují za oceánem

Vstupenky na večer plný hardcoru, který se odehraje 21. února v pražském Paláci Akropolis, můžete pořídit v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 90 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.