Jsou známy další body programu Colours of Ostrava

Booka Shade a Craig Walker | Zdroj: ArtsMarketing.CZ

Colours of Ostrava patří už dlouho k nejdůležitějším festivalům, které se u nás pořádají. Stejně jako každé léto vystoupí i letos řada velkých hvězd. Nyní jsou známy další body programu.

Prvním z nich je vystoupení berlínské taneční dvojice Booka Shade. Ti na svém posledním albu jménem Galvany Street udělali pomyslnou tlustou čáru za svou minulostí plnou electro house, který jim přinesl světový věhlas. Novinka, kterou na festivalu předvedou, je mnohem líbivější a má tendence získat si své posluchače již na první poslech. S duem na ní spolupracoval britský zpěvák Craig Walker, který se proslavil ve skupině Archive.

Další vystoupení se ohlíží o něco více do minulosti. Jedná se o nové provedení muzikálu Peter a Lucia z pera legendy slovenského progresivního rocku – Deža Ursinyho. Užít si jej budeme moci v podání hudebníkova syna Adama, zpěvačky a herečky Doroty Nvotové a kapely Talent Transport. Festivalová premiéra muzikálu se uskuteční ku příležitosti nedožitých sedmdesátin Deža Ursinyho na Full Moon Stage, jež je určená pro umělce alternativnějšího rázu.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 267 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky