Kam o víkendu? Parádafest na Konopišti, Hrady CZ na Veveří nebo Létofest v Ostravě

Mig 21 - Fléda 2018 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Léto se přehouplo do druhé poloviny, stále však ale v Česku nabízí spoustu festivalové zábavy. Kam vyrazit o víkendu?

9. a 10. srpna se Dolní oblast Vítkovic promění v Létofest, kde se na dvou scénách představí kapely jako Wanastowi VjecyDivokej BillPražský VýběrHorkýže SlížeMig 21Marek ZtracenýLennyXindl X nebo UDG.

„Snažíme se v rámci naší tour nabídnout to nejlepší z české muziky. Na dvou scénách se za dva dny představí osmnáct kapel. Chystáme i několik novinek a inovací pro pohodlí návštěvníků festivalu. Uvědomujeme si, že bez návštěvníků by to nebylo ono, a proto jsme rádi, že o druhý ročník byl velký zájem. Věříme, že bude trvat i dále,“ dodává Pavel Vlašín – hlavní produkční Létofest tour.

Fotoreport: Létofest – Marek Ztracený, UDG nebo Divokej Bill, 19. – 20. 7. 2019, České Budějovice

Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po šňůře na českých hradech Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Rožmberku nad Vltavou přesouvá na Moravu. V pátek a sobotu 9. a 10. srpna se putovní festival představí na hradě Veveří u Brna.

Páteční program nabídne koncerty kapel Rybičky 48, Anny K., Michala Hrůzy č Arakainu a Lucie Bílé.

V sobotu se mohou fanoušci na Veveří těšit na kapelu Kryštof, která se na festival Hrady CZ vrátila po šesti letech, Mirai, No Name, Jelen, Harlej, Dymytry, Marpo & Troublegang nebo Wohnout a spoustu dalších.

Fotoreport: Hrady CZ – Rybičky 48, Mydy Rabycad nebo Anna K, 19. 7. 2019, Kunětická hora

Parádafest Frekvence 1 je jednodenní hudební festival, který se již tradičně koná v prostředí přírodního divadla Konopiště. Letošní ročník proběhne v sobotu 10. srpna a na dvou pódiích nabídne kapely jako Mig 21, No Name, Rybičky 48, Eddie Stoilow, The Silver Spoons, Walda Gang nebo Slza.

Po celý den si navíc budou moci děti užít zdarma zónu se spoustou nafukovadel a chybět nebude ani oblíbené malování na obličej.


Napište komentář