Kanye West vydá v červnu dvě nová alba

Kanye West | Zdroj: rap-up.com

Kanye West se konečně od poslední desky The Life of Pablo z roku 2016 dostal k vydání nového počinu. K dlouho očekávané novince se ovšem přidá ještě jedna, která vznikla za spolupráce s Kid Cudim.

Kanye West už před dvěma lety mluvil o práci na nové desce. Dlouhé čekání skončí v červnu ne jedním, ale rovnou dvěma alby. West totiž začal být nedávno zase aktivní na Twitteru, kde sdílel přesně ty informace, které chtěli fanoušci slyšet.

Podle jeho tweetů by jedna studiovka měla být jeho sólovkou a druhá společným projektem s rapperem Kid Cudim. Sólové album, které bude tvořit sedm songů, by měl Kanye West vypustit do světa 1. června, druhé pak bude následovat přesně o týden později. Rapper dodal, že nové uskupení s Kid Cudim nese název Kids See Ghost.

Mimo to se však o nových počinech ví jen málo. Kanye West na sebe od poslední tour moc neupozorňuje a kromě jeho tweetů nebo lehkých narážek ve starších rozhovorech nikdo neví, co od nových věcí čekat. Podle fotek a neoficiálních klepů pracoval ve studiu s rappery jako třeba Vic Mensa, Travis Scott, Pusha T, Mos Def a spoustou dalších. Kdo z nich se ale na jeho novince skutečně ukáže, můžeme jen hádat, protože i Westův label mu prý nechává volnou ruku a neví přesně, na čem pracuje.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 220 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz