Kapela Kryštof natočila na vyprodaném Strahově novinkový videoklip Naviděnou

Richard Krajčo, Kryštof | Zdroj: Universal Music

Jedna z nejpopulárnějších tuzemských kapel Kryštof vydala nový singl Naviděnou, jehož videoklip se skládá ze záběrů z legendárního koncertu na vyprodaném Strahovském stadionu.

Skladba pochází z loňského kompilačního alba 25, jež se v letošním roce stalo pětkrát platinovým. Deska mapuje tvorbu kapely již od prvního singlu Lolita, který formaci kolem frontmana Richarda Krajča katapultoval mezi špičky české hudební scény. Kolekce toho nejlepšího je doplněná o čtyři nové skladby, mezi nimiž se nachází i Naviděnou.

„Naviděnou je píseň o čtyřicátnictví, rodičovství, nadšení z každé životní etapy a s úsměvem kombinuje naše vzpomínky na dětství s budoucností. Jako náplň videoklipu jsme si vybrali koncert na Strahově, který nám vždy bude připomínat, že i v tak brzkém věku se člověku může splnit jeho celoživotní sen,“ komentuje singl Richard Krajčo.

Naviděnou byla stejně jako další tři nové skladby natočena v New Yorku. Produkce se chopili Ondřej Fiedler a Yaron Fuchs, jenž s formací v minulosti spolupracoval i na albech Srdcebeat a Inzerát.

Kapela, která právě dokončila beznadějně vyprodané divadelní tour, rovněž připravuje DVD ze dvou zářijových strahovských koncertů.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.