Kapela Nebe zveřejnila nový videoklip k singlu Eso. Proč ruší všechny své letní koncerty?

Nebe | Zdroj: BrainZone

Nový singl Havířovské kapely Nebe dostal název Eso a scénáře s režií se ujal Štěpán Petrů. Na začátku května jejich hity uslyšíme naživo až do podzimu naposledy. Kapela ruší letní koncerty.

„Klip ukazuje příběhy několika postav, které své eso vytáhly a naložily s nim po svém. Některé jsou smyšlené, některé ne. Například biker Dan Bařák, který ve dvou letech přišel o levou nohu, je opravdu můj kamarád z dětství, vyrůstali jsme spolu a jeho životní postoj je mi inspirací dodnes,“ vysvětluje Štěpán

 Fotoreport: Nebe – Future Technology tour, 6. 10. 2017, Kravaře

Spolu s klipem taky kapela oznámila smutnou zprávu. Kvůli nastoupení zpěváka Petra Harazina na protialkoholní léčbu se musí zrušit všechna letní vystoupení. Konec pro Nebe to ale rozhodně neznamená, nadále bude vycházet hudba a že je na co se těšit. Poslední koncert před přestávkou se odehraje 2. května v Opavě.

„… Letos, ve svých děvětadvaceti, jsem si uvědomil, že za těch jedenáct let, co piju, jsem neměl ani týden pauzu od piva. Kocovina mě vždycky donutila kát se, ale vždycky jsem si říkal, že to mám pod kontrolou … 10. dubna jsme se sešli v úzkém kruhu rodinném a kapelním a shodli se, že už toho bylo přespříliš a že ten vlak, ve kterém sedím, musí na chvilku zastavit, přehodit výhybku a vrátit se zpátky, odkud přijel…” omlouvá se Petr Harazin na svém facebookovém profilu.

Přejeme Petrovi i celé kapele hodně sil!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 266 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.