Kdy na Mighty Sounds hrají Royal Republic, Inner Circle nebo Anti-Flag?

Mighty Sounds | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Mighty Sounds tu jsou za necelý měsíc a harmonogram už je hotový. Podívejte se, kdy hraje vaše oblíbená hvězda.

Kompletní rozpis časů naleznete na stránkách festivalu nebo v již aktuální festivalové aplikaci. V pátek se můžete těšit na slovenské krále ska Polemic spolu s Dr. Ring Dingem, později večer na jamajské Inner Circle. Večer uzavřou domácí žánrům se vymykající Lvmen. V sobotu mimo jiné vystoupí celtic punks The Rumjacks, následováni budou klasickým garage rock’n’rollem švédských Royal Republic a nakonec se představí taneční Dub FX. Neděle bude nabitá hlavně pro fanoušky punku a hardcoru, kromě množství dalších se objeví i Booze & Glory nebo Sick of it all. S festivalem se můžou návštěvníci rozloučit vystoupením nesmrtelné punk rockové skupiny Anti-Flag.

Krom pěti živých pódií se u Tábora naskytne i spoustu příležitostí zažít divadlo, či DJ set. V divadelním stanu Radia 1 se představí interpreti, kteří jsou trochu mimo klasickou festivalovou dramaturgii, jako rappeři Kapitán Demo, MC Gey, nebo písničkář Xavier Baumaxa.

Festival Mighty Sounds nabídne na letišti Čápův dvůr u Tábora mezi 13. a 15. červencem to nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska i rockabilly. Vstupenky jsou v předprodeji k dostání za 1 550 Kč, na místě to bude o 150 Kč více. Pospěšte si se zajištěním místa v kempu! Více informací jakéhokoli druhu, třeba o charitativní spolupráci s Člověkem v tísni či Lékaři bez hranic, najdete na oficiálních stránkách Mighty Sounds.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.