Keith Flint byl v době úmrtí pod vlivem drog a alkoholu

Keith Flint, The Prodigy | Zdroj: news.sky.com

Hlas The Prodigy, ikonický Keith Flint, byl v březnu nalezen ve svém domě bez známek života. Nyní koroner případ uzavřel a promluvil o jeho nešťastné smrti. V těle byly nalezeny stopy drog a alkoholu.

Keith Flint zemřel ve věku nedožitých 49 let ve svém domě v Essexu, kde ho našel jeho kamarád. Zachránit legendu se už bohužel nepodařilo. V uzavřené zprávě koroner sděluje, že příčinou smrti bylo oběšení.

Čtěte také: Zemřel Keith Flint, zpěvák skupiny The Prodigy

Výsledky toxikologického testu byly zveřejněny ale až teď. V konečné zprávě se lze dočíst, že v době smrti měl Flint ve svém těle kokain, alkohol a kodein. Jestli se však jednalo o předem plánovanou sebevraždu, nebo jen aktuální pomatení smyslů a psychický zkrat díky užitým drogám, už bohužel zůstane navždy záhadou.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 334 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.