Klávesista František Koucký ohlásil odchod z Hentai Corporation

František Koucký, Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Ve středu ráno zaskočila řadu fanoušků kontroverzní thrash rock’n’rollové skupiny Hentai Corporation zpráva o rozhodnutí klávesisty Františka Kouckého s touto kapelou dál nepokračovat. Odešel vlastně už před měsícem. Podle jeho slov už mu došla energie, trpělivost a chuť to dělat. Fanoušky však ujistil, že náhrada se řeší a jarní koncerty proběhnou.

Přátelé, asi před měsícem jsem skončil jako klávesák v Hentai Corporation, takže je vhodný dát to vědět i vám fanouškieren, nejedná se o žádnou ukvapenou pubertální sračku ani chvilkový ublížený čuráctví,“ ohlásil Koucký přes oficiální facebookovou stránku Hentai Corporation.

Zpráva přišla nečekaně zrovna v době, kdy mají Hentai Corporation za sebou vydání úspěšné desky Intracellural Pets, o které sám Koucký napsal, že je to totální smrt.

Čtěte také: Hentai Corporation pokřtili album Znojemskými okurkami

Koucký v kapele nekončí jenom jako klávesista, ale taky jako správce facebookové stránky, na kterou pravidelně přidával velmi osobité příspěvky a staral se tak fanouškům o zábavu a jakýsi kontakt s kapelou. Této funkce se teď tedy bude muset ujmout někdo jiný z kapely. Končící klávesista však nepochybuje o tom, že se vtipné příspěvky budou objevovat stejně jako do teď.

Koucký samozřejmě nezapomněl poděkovat svým, teď už bývalým, spoluhráčům: „Klukům ještě jednou moc děkuju, vim, že tim žijou a přeju jim hodně zdraví a sil, který jsou k týhle zběsilosti potřeba, a pověsit tam nějaký pěňáky eště určitě zajdem mnohokrát, mám vás rád, pánové.

Teď už je potřeba jen doufat, že se klukům podaří najít adekvátní náhradu a někoho, kdo zvládne být stejným bláznem jako oni. Držíme jim s hledáním palce.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 149 Článků
Jsem z Vyškova, ale momentálně se nacházím převážně v Brně, kde studuji žurnalistiku a filozofii. Hraji na bicí a miluji hudbu. Hlavně starý klasický rock, ale i alternativní britskou scénu. Strašně ráda chodím na koncerty a festivaly a život bez hudby si neumím představit.