Koncert Alvara Solera se pro velký zájem přesouvá

Alvaro Soler | Zdroj: facebook.com

Španělský zpěvák a představitel hitu Sofia, Alvaro Soler, vyprodal během několika dní pražský klub Roxy. Jeho únorový koncert se proto přesouvá do větších prostor Fora Karlín.

Alvaro Soler je pětadvacetiletý sympatický zpěvák a skladatel původem z Barcelony. V Evropě prorazil minulý rok se svým hitem El Mismo Sol, který mu vynesl několik zlatých i platinových ocenění. Píseň mu otevřela brány do světové pop music a bodovala v britských i amerických hitparádách.

Letos v červnu zpěvák vydal desku Eterno Agosto, v níž nechybí ani aktuální hit Sofia, který slaví na YouTube oproti prvnímu zmiňovanému hitu dvojnásobný počet zhlédnutí. Sám Alvaro Soler na důkaz toho, že je hudba jeho vášní, říká: Hudba byla vždy nedílnou součástí mého života. Kdykoliv jsem procházel těžkým obdobím, pomohlo mi se do ní po hlavě ponořit.

Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a datum koncertu 18. února 2017 se nemění. Prodej dalších vstupenek za cenu 650 Kč byl zahájen již v pátek 11. listopadu na fource.cz, GoOut a v síti Ticketpro.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)