Koncert Lindsey Stirling se přesouvá!

Lindsey Stirling | Zdroj: facebook.com

Vzhledem k obrovskému zájmu fanoušků o vystoupení americké houslistky Lindsey Stirling se mění místo konání. Z pražského Lucerna Music Baru se koncert přesouvá do holešovické Incheba arény.

Jelikož mělo být vystoupení americké houslistky Lindsey Stirling původně v Lucerna Music Baru, můžeme říci, že se takový zájem fanoušků jistě neočekával. Místo konání se totiž přesouvá do holešovické Incheba arény. Datum akce, tedy 20. října, se nemění a vstupenky zůstávají nadále platné.

Pořadatelé jsou samozřejmě potěšeni. „Velmi nás těší, že nadcházející show Lindsey Stirling se setkala s takovou odezvou! Vstupenky byly uvolněny do prodeje teprve minulý týden a již teď je akce téměř vyprodána. Rozhodli jsme se proto koncert přesunout do větších prostor, abychom tak vyšli vstříc obrovskému počtu zájemců, na které se ještě nedostalo. Ale pozor, doporučujeme neodkládat koupi lístků, neboť vstupenky mizí opravdu rychle!” uvedl zástupce agentury Fource Entertainment. Vstupenky jsou stále v předprodeji od 710 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.