Kontroverzní Ghost v prosinci rozhýbou O2 universum

Ghost | Zdroj: Oficiální Facebook interpreta

V červnu 2018 Ghost vydali zatím své nejnovější album Prequelle. Ten nejlepší výběr z desky, a nejen z ní, zahrají začátkem prosince tohoto roku v nově otevřeném vysočanském O2 universum.

Ghost jsou opředeni záhadou, kdo že se za tímto rockovým projektem vlastně skrývá. Tobias Forge se jednou nechal slyšet, že za tvorbou stojí právě on, ale kdo doopravdy patří mezi další členy kapely se stále neví. Nejen to je ale dělá zajímavými, protože i jejich vzhled je nepřehlédnutelný. Nosí šaty s kapucí a zpěvák vystupuje v dokonale udělaným make-upem s lebkou v oblečení římsko-katolického papeže.

Za zmínku stojí i jejich texty, které se točí především kolem tématiky, jako hrozící doom, antikrist či inkvizice. Jejich kvalitu potvrzuje prestižní ocenění Grammy v kategorii Nejlepší hard rock/metalové album.

Čtěte také: Post-hardrockoví Acres přijedou v září do Chapeau Rouge s novou deskou Lonely World

Role předskokana se ujmou taktéž švédští Tribulation hrající hned několik metalových odnoží, jako heavy metal, black metal či death metal.

Aktuálně jedna z nejsledovanějších švédských kapel, Ghost, vystoupí 1. prosince 2019 v O2 universu v pražských Vysočanech.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.