Korn vydali další song z nového alba, zpívá na něm Corey Taylor

Korn | Zdroj: www.korn.com

Už třetí skladba z očekávaného alba Korn je venku a přesně, jak kapela slibovala, objevuje se na ní zpěvák legendárních Slipknot, Corey Taylor.

Song má název A Different World a bude součástí jedenáctého studiového alba nu-metalových veteránů. Korn přitom už dříve v médiích prohlásili, že na jejich novém albu bude Taylor hostovat.

„Přátelíme se spolu už dlouhou dobu, několikrát mi zachránil p*del. Když jsem v roce 2006 onemocněl infekcí krve, byl tam a odzpíval s kapelou několik songů, abychom alespoň něco předvedli. Je to skvělej člověk a úžasnej zpěvák, uvedl ke kolaboraci zpěvák Jonathan Davis.

A Different World je nyní k poslechu na YouTube, na streamovací platformy by měl dorazit však brzy. Album The Serenity of Suffering vyjde pod labelem Roadrunner Records 21. října.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.