Kytarista Vivian Campbell z Def Leppard má napilno

Vivian Campbell | Zdroj: facebook.com

Kytarista slavné hardrockové skupiny Def Leppard začal pracovat na svém prvním sólovém albu. S deskami však nezapomíná ani na kapelu.

O britských hardrockerech Def Leppard, kteří vznikli roku 1977, se říká, že už mají svou nejúspěšnější éru za sebou. V 80. a 90. letech minulého století patřila tahle divoká šestičlenná banda mezi jedničky v rámci svého žánru. Zejména kvůli hitům jako Pour Some Sugar On Me nebo Hysteria. Def Leppard vystupují dodnes, samozřejmě s několikrát změněnou sestavou.

A právě poslední příchozí člen, kytarista Vivian Campbell, se stal jednou z klíčových osobností Def Leppard. Předtím si prošel slavnými kapelami Dio a Whitesnake. Nyní na svém facebookovém profilu oznámil, že pracuje na vůbec prvním sólovém albu. ‚‚Mnoho lidí se mě ptá na blížící se nahrávání, tak tady jsou fakta: dělám na rockové nahrávce (hodně s kytarou). Planuju i vokály, ale když to nebude ono, požádám nějakého opravdového zpěváka.‘‘

Campbell však nezapomíná ani na Def Leppard. S těmi taktéž chystá nový materiál. ‚‚Také píši pro Deff Leppard (jsme všichni), takže v únoru už budeme nahrávat novou muziku.‘‘ Poslední desku s názvem Songs From The Sparkle Loungle .Kytarista je tedy v jednom kole, prý ho to však motivuje při boji s rakovinou, s jejímž oznámením přišel začátkem tohoto roku.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.