Legenda australského hip-hopu Hilltop Hoods se vrací do Čech

Hilltop Hoods | Zdroj: hilltophoods.com

Loni vystoupili v Hradci Králové na Hip Hop Kempu a nyní si u nás po dvou letech zopakují i sólový koncert. Slavní autoři hitů Nosebleed Section1955 Hilltop Hoods přijedou na podzim do Prahy.


Vysloužilá tříčlenná parta v únoru vydala v pořadí osmé album The Great Expanse. Kdyby si někdo myslel, že už kluci zpomalují a uklidňují se, bude velmi překvapen. „Mám pocit, že první dvě třetiny téhle desky jsou více pozitivní než kdykoli předtím,“ říká Pressure. „To bylo záměrné,“ doplňuje Suffa.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Australští King Gizzard a jejich neskutečná tvůrčí invence

The Great Expanse je album přetékající nejrozmanitějšími hosty včetně Eccy Vandal, jejíž hlas zní na písních Exit Sign Be Yourself, Adriana Eagla na oduševnělé Clark Griswold, Ruela zářícího během Fire & Grace, emocemi nabitého Timberwolfa, zbrusu nového talentu Nyassy, stejně jako blízkého přítele kapely Illy.

Vstupenky na koncert Hilltop Hoods, který se odehraje 17. října 2019 v pražském Lucerna Music Baru, budou od pondělí 20. května 2019 dostupné za 590 Kč na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.