Legendární My Chemical Romance přijedou v létě do České republiky

My Chemical Romance | Foto: Mick Hutson, Redferns

Před pár měsíci se fanoušci dnes již legendárních My Chemical Romance dočkali návratu kapely na scénu. Nyní se americká skupina vydává do Evropy a v Praze se představí letos v červenci.

Už od roku 2013, kdy kapela ukončila svoji činnost, se mezi fanoušky šířily různé teorie o tom, jestli a kdy se dá znovu dohromady. V průběhu posledních pěti let šli její členové každý vlastní tvůrčí cestou, přičemž například Frank Iero vystoupil se svým projektem i na loňském Rock for People. Možnost návratu na koncertní pódia však My Chemical Romance dlouho odmítali. Nakonec se ale na konci října loňského roku přání všech příznivců splnila.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Šílené teorie o návratu My Chemical Romance se ukázaly být pravdivé

My Chemical Romance se stali jedním z nejvýznamnějších uskupení emo vlny začátku 21. století již díky druhé studiové desce Three Cheers for Sweet RevengeNa tu kapela navázala celosvětově úspěšným albem The Black Parade, které obsahovalo hity jako Famous Last Words a Welcome to the Black Parade. Napříč svou tvorbou si tak v hudebním světě vybudovali jednu z nejvěrnějších fanouškovských základen.

Čtěte také: Největší hudební události roku 2019: Úmrtí JUICE WRLD, skandál K-Popu a návrat Jonas Brothers

Velkolepý návrat My Chemical Romance dostanou možnost oslavit i tuzemští fanoušci, a to 3. července 2020 v pražském SINOBO Stadium. Vstupenky budou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 6. března 2020 v ceně 990 – 1 490 Kč.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 224 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz