Linkin Park hlásí datum vydání nového alba

Linkin Park | Zdroj: Warner Music

Po několikaměsíčním šíření neoficiálních zpráv ohledně nové desky kapely Linkin park je konečně jasno. Na album se můžeme těšit v červnu!

Od posledního alba Living Things americké kapely Linkin Park uběhly už dva roky. Není tedy divu, že když světem začaly poletovat nepotvrzené informace o albu novém, fanoušci začali být zvědaví. Spekulace přiživili i samotní Linkin Park, a to vydáním nové skladby Guilty All The Same, jež patří k vůbec nejsyrovějším písním kapely.

K songu se nyní konečně vyjádřil i sám Mike Shinoda: ,,Tvrdá rocková nahrávka nejlépe odpovídá tomu, co bude na chystané desce! Nyní je zřejmý i termín vydání, název a titulní strana desky.” Ačkoliv je u Linkin Park neobvyklé, že název alba je znám ještě před jeho samotným vydáním, fanoušci si už mohou být jisti, že letos novinka opravdu vyjde. Konkrétně 16. června vyšle kapela do světa šesté studiové album, které ponese název The Hunting Party. Kdo by si chtěl dát Linkin Park naživo, má pak šanci nejblíže 5. června v polské Wroclawi.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.